EVENTS

Month

Event

Location

January
18 - 26 JanBOOT DusseldorfMesse, Dusseldorf
17 JanEuro Master Frankrijk
Antibes, Frankrijk
February
12 - 16 Feb 2020Palamos Optimist TrophyClub de Vela, Palamós
29 Feb - 1 March 2020RYA Suzuki Dinghy ShowAlexandra Palace, London
March
11 - 15 March 2020HISWA Amsterdam Boat ShowRAI, Amsterdam
April 
3 - 9 April 2020Laser Master European ChampionshipsMonaco
4 - 5 April 2020International Optispring RegattaPort Zeelande
10 - 13 April 2020Magic Marine Easter RegattaBraassem, Roelofardensveen
11 - 18 April 2020Laser 4.7 Youth European Championships & Open European Trophy
Vilamoura, Portugal
23 April 2020Euro Master Spanje
Calella, Spanje
25 - 26 April 2020United 4Medemblik
30 April 2020Euro Cup Italië
Torbole, Italië
May
9 - 10 May 2020United 4
Workum
10 - 13 May 202029er Eurocup FrankrijkFrankrijk
16 - 23 May 2020Laser Senior European Championships & Open European Trophy
Kalamata, Griekenland
16 May 2020Euro Master BelgiëOstend, België
21 May 2020Euro Master NederlandNederland
21 - 24 May 2020Dutch Youth Regatta 2020
Workum
21 - 24 May 202029er EuroCup NederlandNederland
26 - 30 May 2020Medemblik Regatta
Medemblik
29 May 2020Europa Cup Bulgarije
Varna, Bulgarije
June
6 - 7 June 202029er EuroCup Denemarken
6 - 13 June 2020Laser Under 21 European Championships & Open European Trophy
Tivat, Montenegro
12 June 2020Euro Master Oostenrijk
Attersee, Oostenrijk
19 June 2020Europa Cup RoemeniëConstanta, Roemenië
20 - 28 June 2020Kieler Woche
Kiel, Duitsland
20 - 23 June29er Eurocup Duitsland
27 June 2020Euro Master Frankrijk
Carantec, Frankrijk
July
3 July 2020Euro Master EngelandWeymouth, Engeland
4 - 11 July 2020Laser Radial Youth European Championships & Open European Trophy
Ballyholme, Ierland
9 July 2020Europa Cup Duitsland
Warnemunde, Duitsland
10 July 2020Euro Master ItaliëMaccagno, Italië
17 - 23 July 202075e Schildweek 2020
Zeilvereniging Schildmeer
August
1 - 6 Aug 202085e Sneekweek
Sneek
1 Aug 2020Euro Master FinlandNagy, Finland
8 Aug 2020Euro Master Zweden
Arkosund, Zweden
17 Aug 2020Europa Cup Polen
Dziwnow, Polen
28 Aug 2020Europa Cup België
Ostend, België
September
04 SeptEuropa Cup Oostenrijk
Attersee, Oostenrijk
04 SeptEuro Master Zwitserland
Silvaplana, Zwitserland
5 - 6 SeptUnited 4
Workum
18 SeptEuro Master DuitslandGreifswald, Duitsland
26 - 27 SeptUnited 4Medemblik
October
9 Oct 2020Europa Cup SpanjeRoses, Spanje
November
28 - 29 Nov 2020Boterletter Rotterdam
December
28 Dec 2020Europa Cup KroatiëHvar, Kroatië